Pravda o vodě a jak to změnit

PENB pro SVJ

Aktuálně sleva 2000 Kč na průkaz PENB - OBJEDNAT PENB 


Aktuální články o PENB

Znáte rozdíl mezi

PENB a energetickým štítkem? 

S tímto připraveným výtahem to zjistíte ...

  1. Pozor! PENB x energetický štítek - jedná se o dva rozdílné dokumenty!
  2. U kterého z nich je povinnost dána zákonem?
  3. Jaké jsou třídy PENB pro řazení budov a co díky nim jako majitel bytu získáte?

Tyto základní a další důležité informace jsme pro Vás doplnili nejen o novou vyhlášku a tím změnu Zákona č. 406/2000 Sb., ale zároveň o podrobné informace vyplývající z mnohaletých zkušeností auditorů.
Získejte podrobný popis novely, změn a dalších informací.

Poptávka PENB cena pro SVJ

Pomůžeme Vám 601 222 819

Průkaz PENB 2016

POZOR na pokutu až 200 000 Kč. 

Průkaz energetické náročnosti budovy „PENB“ musí mít od 1.1.2015 všechna bytová družstva a společenství vlastníků jednotek SVJ  pod pokutou až 200 000 Kč. 


Zajistíme PENB pro SVJ

PENB Vám zpracujeme i bez zbytečného dohledávání projektové dokumentace vašeho domu!

Velice často slýcháváme od Vás, výborů SVJ, že dokumentace SVJ k PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) není k dispozici nebo je díky provedeným revitalizacím již zastaralá. Vše za Vás zařídíme, nic nemusíte dohledávat! Náš spolupracující partner přijede na Váš dům a zaměří si jej podle aktuálního stavu a to vše v rámci stanovené ceny, takže nikde nic navíc ani za projeté kilometry technika neplatíte.

Redakce Vám ve spolupráci s odborným partnerem zajistí kvalitní průkaz energetické náročnosti budovy, průkaz PENB pro SVJ, BD. Nestihli jste ještě vyhotovit PENB? Nevadí, akci se slevou 2000 Kč jsme PRODLOUŽILI! Buďte připravení na probíhající kontroly.

penb

PENB pro SVJ

Nová úprava zákona o hospodaření s energiemi ukládá povinnost předložit „energetický štítek“ (PENB) při prodeji, pronájmu či u stávajících objektů. Také zpřísňuje jejich kontrolu a hlavně kvalitu provedení. Nově se povinně v tomto roce zkontroluje minimálně dvacetina všech vydaných energetických průkazů PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) po stránce kvality a také se zpřísní kontrola splnění povinnosti, resp. zda-li všechny budovy mají svůj energetický průkaz PENB (štítek). Za nesplnění tohoto zákona již padly pokuty a v některých případech můžou být až milionové, proto jsme se rozhodli problematikou opět zabývat.

Redakce Praktického rádce pro SVJ: redakce@radceprosvj.cz , 601 222 819

Nejčastější dotazy k PENB od 1.1.2016

Pro odpověď klikněte na vybranou otázku k PENB od 1.1.2016

Obecně o PENB pro SVJ
Kdo má vlastně povinnost PENB zpracovat a kdy?
Pozor na podvody a chyby při tvorbě průkazu PENB
Jaký je správný postup zhotovení průkazu PENB
Potřebujete vědět další informace o průkazu PENB?
Rozdíl mezi energetickým štítkem a PENB?
Kdo Vám PENB zpracuje?

Hlavní partneři projektu


vodoměry a měřiče tepla


PENB pro SVJ

musí mít každé SVJ ... protože faktury za energie už nestačí! Více tady

 

PENB cena

... proč si nechat průkaz PENB zhotovit od nás?

 

Vybrali jsme prověřeného partnera, tvořícího průkaz PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) vždy s příjezdem a technickou kontrolou specialisty technika, což je jediný správný způsob tvorby, který potvrzuje také šéf kontrolního orgánu, Státní energetické inspekce Pavel Gebauer.

V současnosti není již možné tvořit energetické průkazy PENB pouze z projektové dokumentace, průkaz je pak špatně vyhotovený a většinou neplatný, což v důsledku přináší velké problémy pouze majitelům objektů. Získejte energetický průkaz PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) s certifikátem kvality. Ušetříte si tak starosti a získáte garanci kvalitního a profesionálního vyhotovení vždy s kontrolou specializovaného technika.

Máme ve svém portfoliu již stovky spokojených zákazníků (bytových domů), kterým jsme průkaz PENB zhotovili.

A jak to u nás probíhá s vyhotovením PENB?

Zhruba do týdne od objednávky PENB (viz. objednávkový formulář níže) Vás bude kontaktovat technik/technička a domluví si s Vámi termín, kdy by mohl/a přijet na Váš dům a zaměřit si jej. Pokud máte k dispozici jakoukoliv dokumentaci Vašeho domu, je možné, že se bude hodit, ale není to nezbytně nutné. Následně získané informace a hodnoty předáme auditorovi, který zasedne ke stolu a vypočítá Váš Průkaz PENB, který opatří svým razítkem a podpisem a ve dvou vyhotoveních Vám jej zašleme na adresu, kterou jste uvedli v objednávkovém formuláři průkazu PENB (průkaz energetické náročnosti budovy).


Reference PENB

Průkaz PENB - SVJ Praha 4, Michle

Dobrý den paní Homolková, obdrželi jsme od Vás vyhotovený průkaz PENB zároveň s fakturou. Za průkaz velmi děkujeme. Též Vám chceme poděkovat za Váš vstřícný přístup. S takovýmto přístupem se dnes člověk jen tak nesetkává. Velice si toho vážíme a ještě jednou děkujeme. Z Vašeho "Rádce" čerpáme mnoho dobrých nápadů a zkušeností a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

Za SVJ Praha 4 Michle,Na Ulehli 16 

Vlasta Čipižáková

Průkaz PENB - Na Sadech 630, Prachatice

Dobrý den,

PENB v pořádku dorazil, děkuji. Spolupráce s Vámi i technikem byla výborná, oceňuji jednoduchost získání PENB, který máme za povinnost si opatřit. Pokud se na mne někdo obrátí s dotazem, jak průkaz získat, budu Vás doporučovat.

S pozdravem Jar.Lafata

                      Na Sadech 630  383 01 Prachatice


Objednávka Průkazu PENB

 PENB cena - Akční sleva 2000 Kč do 31.06.2016 

Redakce Vám ve spolupráci s odborným partnerem zajistí kvalitní průkaz energetické náročnosti budovy PENB pro SVJ, BD se slevou 2000 Kč  - buďte připravení na probíhající kontroly

PROSÍME O PEČLIVÉ VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE

Dejte, prosím, pozor při vyplňování objednávkového formuláře na kolonku "Firma". Do tohoto políčka napište název Vašeho společenství vlastníků a do následujícího políčka IČ Vašeho domu.

Redakce Praktického rádce pro SVJ: redakce@bmco.cz , 601 222 819

Kontakt:
Redakce Praktického rádce pro SVJ
redakce@bmco.cz

Potřebujete poradit? Zavolejte.
601 222 819

rádce pro SVJ