Objednání  předplatného Praktického rádce pro SVJ v tištěné verzi poštou

Budete mít jistotu, že Praktického rádce pro SVJ získáte 3x ročně do vaší poštovní schránky. Když volbu předplatného nezvolíte, může se stát, že Vám Rádce nebude doručen. Náš náklad na počet vytísků je totiž omezen, a protože chceme, aby Rádce dorazil do více než 65 000 SVJ po celé ČR, každé vydání střídáme doručovací adresy, aby se dostal téměř do každého výboru SVJ. Předplatným zároveň pomáháte i naší redakci v přípravě článků a prostoru pro Vás, pro čtenáře. Pokud se rozhodnete pro volbu předplatného, je to pro nás závazek Vám i nadále poskytovat potřebné informace a děkujeme Vám za to.

Prosíme o pečlivé vyplnění formuláře níže.
Po stisknutí tlačítka Odeslat Vám bude zaslána na Váš e-mail zálohová faktura, po jejím zaplacení obdržíte daňový doklad (fakturu).

SPRÁVNĚ VYPLNĚNÝ FORMULÁŘ: Dejte pozor při vyplňování objednávkového formuláře na kolonku "Firma", pokud chcete fakturu nechat vystavit na Vaše společenství vlastníků. Do tohoto políčka napište název Vašeho společenství vlastníků a do následujícího políčka IČ Vašeho domu.

Objednání předplatného

Objednávám předplatné tištěného výtisku „Praktický rádce pro SVJ“, který mi bude doručen na níže uvedenou adresu. Přeplatné objednávám na zvolenou dobu a v požadovaném počtu přímo do schránky na doručovací adresu. "Praktického rádce pro SVJ" obdržím po 1ks na vydání.

Stisknutím tlačítka "Odeslat" se objednávka stává závaznou.