Článek uveřejněn dne 15.12.2015

Spravedlivé měření tepla pomocí teplotních senzorů za stejnou cenu jako přežité poměrové indikátory! 

Pro měření tepla v bytech je vhodné upřednostňovat moderní a přesnou denostupňovou metodu a měření pomocí teplotních senzorů. Jednoduše proto, že řeší nejbolestivější problém, a tím je prostup tepla mezi byty. A přitom nepotřebuje korekce dle nové vyhlášky!

Jaké jsou stávající metody měření tepla v bytových domech?

Moderní denostupňová metoda v případě teplotních senzorů navíc, nepotřebuje využívat "upravené" krajní meze dle nové vyhlášky č.269/2015 Sb. Jednoduše proto, že platby za teplo byly a stále jsou úměrné vnitřní tepelné pohodě v bytě! Bohužel toto tvrzení nelze říci u přežitých poměrových indikátorů. Důkazem je i fakt, že nová vyhláška upravuje krajní limity, a tím se "snaží" narovnat dlouholeté nedokonalosti poměrových indikátorů!


Měření tepla pomocí teplotních senzorů nově získáte za stejnou cenu jako „poměráky“ na radiátorech, tedy o 50% až 70% levněji než doteď!

partner vydání

maddeo CZ vodoměry a kalorimetry

Díky stovkám instalací po celé ČR provádíme neustálý vývoj a testování, abychom pro naše zákazníky zajistili co nejlepší poměr cena / výkon. Proto v našem sortimentu přibyla druhá varianta, která pro měření spotřeby tepla v bytech využívá pouze jeden teplotní senzor. Pro stanovení střední teploty bytu a pro výpočet je to plně dostačující a odchylky od „plné“ verze jsou v řádech jednotek procent.


Co vybrat? Poměrový indikátor nebo teplotní senzor?


V případě vašeho zájmu, prosím, kontaktujte našeho konzultanta, který s vámi tuto zálěžitost řeší, pokud se tak již nestalo. Nebo stačí zavolat na bezplatnou linku 800 778 778 nebo napsat email na asistentka@maddalena.cz  Jaroslavě Hrubešové a rádi vám předáme novou kalkulaci.

Cílem společnosti Maddalena CZ je:

Zajistit všem uživatelům bytů v bytových domech platby za vodu a teplo dle jejich skutečné spotřeby.
Důsledně dbáme na to, aby uživatelé bytů neplatili vodu a teplo za sousedy.
Jako první na trhu tohoto dosahujeme instalací systému Maddeo, který jako jediný používá pro měření vody přesné neovlivnitelné vodoměry Maddalena a pro měření spotřeby tepla teplotní senzory.
Rozúčtování dle vyhlášky je tak provedeno dle skutečné spotřeby vody a tepla v bytech a prokazatelnost těchto hodnot je 100%.

Maddeo CZ s.r.o., Pobřežní 249/46, 18600 Praha 8, www.maddeo.cz, tel.: 800 778 778

Kontakt:
Redakce Praktického rádce pro SVJ

Potřebujete poradit? Napište nám nebo zavolejte:

redakce@radceprosvj.cz
601 222 819

Těšíme se na Vás :-)

Mediální partner


banner-250x250-ctverec-13.gif

Hlavní partneři projektu


partner vydání

maddeo CZ vodoměry a kalorimetry