Nová služba

Levný plyn a elektřina pro SVJ

Vše se změnou dodavatele zařídíme za Vás zdarma. 

Průkaz PENB - sleva 2000,-

Přijedeme k vám, zaměříme, zpracujeme. Nehledejte dokumentaci!

ÚVĚR pro SVJ pod 1%!

Zařídíme přefinancování úvěru SVJ. Právě teď s úrokem pod 1%!

Praktický rádce pro SVJ

Praktický rádce pro SVJ

Získejte aktuální vydání Rádce pro SVJ, společenství vlastníků v PDF ke stažení.

Na Vámi zadaný email pak zašleme každé další nové vydání a to ještě dříve, než se nám vytiskne.

Navíc dostanete vždy čerstvé novinky.

Zároveň získáte i přístup do archívu všech vydaných čísel.

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno, telefon) budeme (BMCO s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti služeb pro bytové domy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů

Hlavní partneři projektu


maddeo CZ vodoměry a měřiče teplasmartměřeníO Praktickém rádci pro SVJ

Vážení čtenáři,
do ruky se vám dostává publikace „Praktický rádce pro SVJ“, která je určena zejména pro výbory bytových domů společentsví vlastníků a jejich členy. Za vznikem tohoto rádce stojí společný projekt partnerů, kteří by se rádi podělili o své zkušenosti, poznatky a rady, a to hlavně v oborech úzce souvisejících se správou bytových domů SVJ.

Víme, že práce výboru SVJ není jednoduchá a jistě mi dáte za pravdu, když tvrdím, že dopátrat se kvalitních informací vyžaduje značné úsilí.

I já osobně mám zkušenosti s předsednictvím SVJ a vím, s jakými problémy a skutečnostmi se potýkáte nebo musíte řešit u Vás v bytovém domě. Proto jsme pro Vás připravili tuto publikaci, provede Vás všemi obory, se kterými se setkávají jak předsedové výborů, tak i členové a uživatelé bytů.

Nenašli jste Vaše téma nebo problém v aktuálním vydání Rádce pro SVJ? Nevadí, napište nám a my se Vám pokusíme do příštího vydání odpovědět prostřednictvím zkušeného partnera v daném oboru.

Naším cílem je tvořit pro Vás užitečného Rádce pro SVJ a ulehčit Vám, členům výborů, mnohdy nedoceněnou, ale velmi potřebnou a záslužnou práci. Neváhejte se proto zeptat, Vaše dotazy předáme našim partnerům, kteří
jsou připraveni zpříjemnit Vaši práci.

Zde je aktuální elektronická verze Praktického rádce pro SVJ s tématy ohledně revitalizace bytových a panelových domů, povinnostmi dle NOZ a další. Tyto webové stránky slouží právě pro Vás, pro potřeby společenství vlastníků jednotek a výborů bytových domů. Dozvíte se zde i praktické rady a zkušenosti společenství vlastníků a najdete také potřebné dokumenty, zákony, vyhlášky pro efektivní činnost společenství vlastníků Vašeho domu.


Co by Vás mohlo zajímat v projektu určeném pro SVJ?

  • Nebo jen průkaz energetické náročnosti budovy PENB, sleva 2000Kč
  • Snížíme splátky Vašeho SVJ - úvěry, více informací a návrhy
  • Poptáme Vám revitalizace panelových domů a další práce, více nebo SVJ-info.cz
  • Upravíme stávající stanovy dle NOZ a Vašich návrhů, veškeré informace zde

Novinky pro SVJ

Nový portál SVJ s názvem SVJ-info.cz je právě v těchto dnes spuštěn. Postupně se rozrůstá o hlavní informace, o které se zajímá výbor společenství vlastníků jednotek domu a bytů a předsedové SVJ. Průkaz energetické náročnosti budovy PENB, nové stanovy, revitalizace bytových domů a revitalizace panelových domů, zateplení oken, a další informace k nejčastějším tématům SVJ.

Mediální partner


STANOVY - sleva 2000,-

Pomůžeme vytvořit nebo přepracovat stanovy dle NOZ  s právní garancí!

partner vydání

maddeo CZ vodoměry a kalorimetry
banner-250x250-ctverec-13.gif

Partneři projektu Praktický rádce pro SVJ


Ostatní služby pro SVJ