Vytvořeno: duben 2024                                                                                                                           Text, grafické podklady : Almma s.r.o.


VENKOVNÍ STÍNĚNÍ PRO BYTOVÉ DOMY – PŘIPRAVTE SE NA SEZÓNU VEDER VČAS

Vážíme si našich spokojených zákazníků. V návaznosti na úspěšně dokončenou zakázku v panelovém domě č.p. 679/14 v ulici Pšenčíkova v Praze 12 jsme opět kontaktovali předsedu SVJ pana Vojtu, který se s námi rád sešel a pohovořil o zkušenostech s naší společností a užíváním venkovních rolet. Pan Vojta znovu pochválil naše obchodní zástupce, zhodnotil postup montáže, a především ocenil výrazný pokles teploty v horkých letních dnech.

Navštivte naši novou vzorkovou prodejnu v Praze na DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 11.4.2024 – těšíme se na Vás!

Rezervujte si svého specialistu na stínění jen pro sebe.

Rezervace termínu je zdarma.

Pro obyvatele panelových domů, kteří zvažují instalaci venkovního stínění je jednodušší, když poptávku uskuteční výbor SVJ či Bytových družstev. Obyvatelům bytových jednotek tak odpadne komunikace se zástupci naší společnosti a vše zařídí předseda či jiní zástupci. V panelovém domě Pšenčíkova č.p. 679/14 je pověřenou osobou pan Vojta, který se ozval obchodnímu oddělení naší společnosti:

„Jednalo se o velkou zakázku, za dobu mého působení ve výboru, je největší po finanční stránce. Dvě společnosti nám nedoporučovaly použít žaluzie. Někteří obyvatelé, ale žaluzie chtěli, tak jsem se ptal vaší firmy, jestli jdou pořídit půl na půl žaluzie a rolety. Od vašeho obchodního zástupce pana Čtvrníka mi bylo řečeno, že se žaluzie doporučují maximálně tak do druhého patra. Nakonec jsem rozhodl, že zvolíme venkovní rolety. Konkurenční firma nám sdělila, že je třeba pořídit lešení pro instalaci. Váš obchodní zástupce nám ale prozradil, že se rolety montují z místností a žádné lešení není třeba.“

Důvodů k instalaci venkovního stínění může být celá řada. Ať je to boj s inflací, protože SVJ tímto způsobem mohou investovat a finance na jejich účtech neztrácejí svoji hodnotu. Dalším důvodem může být ušetřených až 15 % za vytápění během zimy. Výhodou venkovního stínění je také ochrana před nepříznivými vlivy či ochrana soukromí. Co obyvatelé v panelových domech během letních měsíců ocení nejvíce, je ochrana před sluncem a vysokými teplotami. To byl hlavní důvod proč pan Vojta kontaktoval naši společnost. 

„Jedním slovem – horko,“ prohlásil důrazně předseda SVJ. „Dům je postavený tak, že v létě zhruba kolem třinácté hodiny, se objeví sluníčko a svítí sem až do večera. U prostředních bytů 2+KK nemají balkon, takže zatímco my můžeme utéct naproti, oni mají v létě v bytě i 30°. Já horko snáším celkem dobře, ale chodili za mnou lidé, že u nich bývá opravdu nesnesitelné vedro, takže proto jsme do toho šli.“

Ochranu před sluncem a vysokými teplotami si pan Vojta na vlastní kůži vyzkoušel během rekordní vlny veder v loňském červenci. „Je vážně poznat, že je v bytě chladněji. Stejnou zkušenost mají i další obyvatelé, se kterými jsem mluvil. Mám pouze kladné ohlasy.“

Naše zákazníky vždy zajímá, jak dlouho trvá realizace tak náročného projektu, jakým je instalace venkovních rolet na velký panelový dům.

  1. Po prvotním kontaktu je vytvořena orientační cenová nabídka, která se vytváří po přijetí poptávky či konzultaci s technikem v místě provedení.
  2. Dále proběhne tzv. zaměření, které v každém bytě zabere cca 15 minut. Po zaměření vytvoříme přesnou cenou nabídku. Sepíše se smlouva o dodávce a montáží stínící techniky.
  3. Po zaplacení zálohy se rolety vyrobí, což zabere cca 2–4 týdny, v závislosti na velikosti zakázky.
  4. Po domluvení přesných termínů se provádí samotná montáž. V jenom bytě zabere kompletní montáž včetně elektroinstalace maximálně dvě hodiny.

„S termíny nebyl žádný problém. V listopadu se to oznámilo, v prosinci proběhlo zaměření a v zimě se montovalo. Co nás potěšilo bylo, že když jsme potřebovali kvůli rozpočtu překlopit zálohu až nového roku, také nebyl problém. Takže musím znovu říct, že jsem nad míru spokojený. Samotná montáž trvala pět dnů. Pátý den se dělaly některé dodělávky k montážím. Celá práce proběhla během pěti dnů, pondělí až pátek. Vše proběhlo tak, jak bylo naplánováno a jsem s tím naprosto spokojen.“ Uvádí předseda pan Vojta

Kompletní informace o stínění do panelových a bytových domů

jsme pro vás shrnuli v brožuře.

Informace o zakázce Pšenčíkova, Praha:

36 bytových jednotek
92 venkovních rolet
Lamely v bílé barvě
Pohon Ilmo WT
Ovladače Smoove Uno + Smoove Duo
5 dnů montáže

V dnešní době je zcela běžné, že potenciální zákazníci sledují internetové recenze a také dají na doporučení jiných spokojených zákazníků. Tím pádem jsou pro nás pozitivní reference velmi důležité. Pan Vojta je čestný člověk, který si za svým doporučením opravdu stojí a naši firmu doporučil i sousedům vedle v ulici.

„Nejen, že bych vás doporučil, já už jsem vás doporučil asi dvěma vchodům tady v ulici. Lidé z ostatní vchodů si rolet samozřejmě všímají. Rolety se v této oblasti montovali už dříve, ale já jsem nevěděl, že jsou přímo od vaší firmy. Dostali jsme váš leták a na obrázku byl panelový dům z naší ulice. Pokud bych měl vaši společnost doporučit i dalším zájemcům, tak řeknu jednoznačně ano! A to i bez „mazání medu kolem pusy,“ jak se říká. Moc se mi líbil přístup k jednání i práci samotné. Mám asi štěstí, ale za 7 let, co jsem předsedou, jsem s téměř žádnou firmou neměl větší potíže. Pouze ve dvou případech jsem úplně spokojený nebyl, takže jsem ty dvě společnosti doporučit nemohl, to bych si akorát kazil jméno. Ale společnost Almma s.r.o. mohu vřele doporučit.“

Návštěva u pana Vojty byla příjemná a proběhla na jedničku. Je to vstřícný člověk, který se nebojí kritizovat na špatně provedenou práci, tu dobrou naopak dokáže ocenit. Zakázku na pořízení venkovních rolet od společnosti Almma si vyloženě pochvaloval a my jsme rádi, že nás doporučil nejen sousedům v ulici, ale i všem potencionálním zákazníkům. Proto se těšíme, až získáme další poptávky nejen v ulici Pšenčíkova, ale i v Praze a Středočeském kraji.

„Hledali jsme kvalitní produkty a bezproblémovou komunikaci. Almma s.r.o. vše splnila.“

  • Vstřícná komunikace
  • Kvalitní produkty
  • Prezentace na členské schůzi
  • Dodržení termínů
  • Rychlá montáž

Společnost Almma s.r.o. je česká firma z Dobříše s tradicí od roku 1999. Patříme mezi nejspolehlivější výrobce a dodavatele venkovních rolet, venkovních žaluzií a interiérového stínění do panelových domů. Ročně namontujeme venkovní rolety na 15 až 20 panelových domů po Praze i Středočeském kraji.