Vytvořeno: listopad 2023                                                                      Text, grafické podklady : ReLiner CZ s.r.o.


Renovace odpadního potrubí novou převratnou metodou – ZEVNITŘ!

Mnoho starších domů v Česku je dobře udržovaných. Nové izolace, fasády, kuchyně, koupelny… ale do renovace odpadů se nikomu nechce. A není se čemu divit. Potrubí je totiž ve zdech, které jsou už často pokryté novými obklady. A nikomu se neche rozkopat si pěkný byt nebo dokonce celý dům.

Chytré řešení

Společnost ReLiner na to jde chytře – ne zvenku, ale zevnitř. A tím se mění úplně všechno. Tak například každý den od večera do rána mohou nájemníci používat sprchy i kuchyně. To by bylo s vysekaným potrubím prostě nemyslitelné… 

Renovace, že o ní skoro nevíte

A když je renovace potrubí dokončená, tak vypadá váš dům nebo byt přesně tak, jako předtím. Žádné rozbourané zdi, odstraněné dlaždičky, pošlapané podlahy, prach a bláto na chodbě… Na konci práce je nové, čisté a odolné potrubí.

Čisté, rychlé – a levnější než sekání do zdí

Převratnou technikou sprejování vznikne nové odpadní potrubí UVNITŘ toho starého. Tři vrstvy epoxy nástřiku se postarají o řešení, na které vám ReLiner dá doživotní garanci. Lze tak renovovat nejen stoupačky, ale i většinu přípojek včetně malých průměrů. Rychle a s minimálním nepohodlím. A to nejlepší? Není to drahé! Dokonce je to levnější, než klasická metoda vysekání potrubí ze zdí.

Západní vysoký standard práce

ReLiner nabízí řešení, prověřené roky používání v západní Evropě. Certifikované stroje a materiály ze Skandinávie jsou připravené zvládnout tuhé zimy i horká léta. ReLiner garantuje k tomu navíc i „západní“ úroveň provedení: rychlou, čistou práci, která obyvatelům domu způsobí jen minimální nepohodlí. Práce jsou totiž obvykle prováděné ze střechy domu nebo ze sklepa. ReLiner zkrátka postupuje vlastní cestou. A co je hlavní – jde přitom z cesty vám nebo vašim nájemníkům! 


Kontakt:
Redakce Praktického rádce pro SVJ

Potřebujete poradit? Napište nám nebo zavolejte:

redakce@radceprosvj.cz
601 222 819

Těšíme se na Vás 🙂