Využijte sílu oslovit 30 000 výborů SVJ po celé ČR v tištěné formě Praktickým rádcem pro SVJ
Jestli je pro Vaší společnost koncovým zákazníkem společenství vlastníků SVJ, máte skvělou příležitost využít jejich zvýšený zájem o informace kvůli nově otevřenému programu Nová zelená úsporám od dubna 2015. Právě teď je hledají. Zhodnoťte proto jejich motivaci sehnat ty správné informace a ukažte jim je. Buďte rychlejší než Vaše konkurence!
 
Pro vysoký zájem ze stran firem naše redakce musela navýšit počet stran a právě Vy máte možnost získat za „nejefektivnější“ cenu marketing na bytové domy. Společně výborům SVJ poskytneme co nejvíce užitečného.
Navíc v tomto čísle oslovujeme i správce nemovitostí a SBD po celé ČR, kteří spravují desetitisíce bytů!
 
Pro vysoký zájem musíme tuto vyjimečnou nabídku omezit časem a prostorem, abychom vše stihli zpracovat a připravit pro Vaše nové zákazníky. 

Pozvěte na spolupráci do aktuálního vydání naší publikace jednoho partnera a dáme Vám z ceny inzerce rovných 10 000 Kč dolů!

Myslíme to vážně… Stačí jen, když nás doporučíte společnosti, se kterou máte dobré zkušenosti a víte, že jsou kovaní ve svém oboru. Doporučení je pro nás nesmírně cenné a právě proto, pokud se společností uzavřeme spolupráci, získáte od nás přesně 10 000 Kč bez DPH.

Cena je platná pouze do pondělí 18. ledna 2016!

Pozor, zbývá už jen pár posledních míst, max. do 18.01.2016!

Objednávku můžete provést online zde

Získat rádce e-mailem

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno, telefon) budeme (BMCO s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti služeb pro bytové domy v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Podnikám již 11 let a myslel jsem si, že vše dělám dobře a že se daří. Aktivní spolupráce mi dokázala, že vše může být ještě lepší než moje dosahované výsledky. Mám díky tomu nové lidí v týmu a spousty nových obchodů.
Miroslav Svěrákmajitel společnosti Alltech provádějící vyvažování otopných soustav
Naše společnost se zabývá výrobou elektronických komponentů. Nikdy bych si nemyslel, že jako výrobce mohu mít takový vliv na rozhodování představitelů bytových domů. Provádíme osvětu našich výrobků a služeb a ta se nám vrací v násobném počtu vyráběných kusů.
Ing. Jaromír Charvátmajitel společnosti SOFTLINK vyvíjející elektronické výrobky a systémy